O škole Střední škola Vyšší odborná škola Rozvrh hodin ŠPP Domov mládeže Jídelna Maturita 2024 Projekty
Přijímací řízení do SŠ Přijímací řízení Kritéria přijímacího řízení do SŠ Zdravotní omezení stanovených pro obory vzdělání Seznam nemocí, stavů nebo vad, které vylučují nebo omezují zdravotní způsobilost k výkonu povolání Dny otevřených dveří Obory SŠ Praktická sestra Zdravotnické lyceum Masér ve zdravotnictví Nutriční asistent Učebnice ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2023/2024 Tiskopisy
Přijímací řízení Přijímací řízení do VOŠ pro šk. r. 2024/2025 Kritéria přijímacího řízení do VOŠ Zdravotní omezení stanovených pro obory vzdělání Seznam nemocí, stavů nebo vad, které vylučují nebo omezují zdravotní způsobilost k výkonu povolání Dny otevřených dveří Obory VOŠ Diplomovaná všeobecná sestra Diplomovaná dětská sestra ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2023/2024 Tiskopisy a dokumenty pro žáky Okruhy k absolutoriu
Suplování Stálý rozvrh jednotlivých tříd školy
Domov mládeže, ubytování Přihlášky, dokumenty
O jídelně, dokumenty Objednávka jídla Jídelníček
Hodnotící kritéria profilové části MZ Podrobný rozpis termínů závěru studia Předměty profilové části MZ Tematické okruhy k ústní maturitní zkoušce Školní seznam děl k maturitní zkoušce z Českého jazyka Školský zákon č. 561/2004 Sb. Vyhláška č. 177/2009 Sb. Opatření obecné povahy
Projekty školy Národní plán obnovy IKAP II Erasmus+

CZ DE EN

Budova školy byla postavena roku 1882. Přístavba domova mládeže byla otevřena v roce 1990. Střední zdravotnická škola v budově sídlí od roku 1953. Škola za dobu své existence vychovala několik generací zdravotnických pracovníků, nabízela řadu studijních oborů v různých formách studia a byla navštěvována žáky z širokého regionu. Tak je tomu i dnes.

SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram - budova školy s přístavbou domova mládeže je situována v centru staré části města v dosahu dálkové a městské autobusové i vlakové dopravy. Škola využívá modernizované budovy z druhé poloviny 19. století a nedávno dokončené přístavby domova mládeže, které nabízejí svými interiéry a parkovým okolím příjemné prostředí. Ubytování je 1. kategorie, ke škole patří vlastní stravovací provoz umožňující celodenní stravování.

Zdravotnické obory se v různých obměnách na škole vyučují od roku 1953. V současné době lze na střední škole studovat šest čtyřletých maturitních oborů vzdělání pro absolventy ZŠ: Zdravotnické lyceum, Masér ve zdravotnictví, Masér sportovní a rekondiční, Praktická sestra, Zdravotnický asistent a Nutriční asistent. Dále tři obory tříleté absolutoriem zakončené obory vzdělání vyšší odborné školy Diplomovaná všeobecná sestra, Diplomovaná dětská sestra a Diplomovaný nutriční terapeut.

SZŠ a VOŠ Příbram

2007 ....... 2022 ....... 2024 © szs.pb.cz