O škole Střední škola Vyšší odborná škola Rozvrh hodin ŠPP Domov mládeže Jídelna Maturita 2024 Projekty
Dny otevřených dveří Obory SŠ Praktická sestra Zdravotnické lyceum Masér ve zdravotnictví Nutriční asistent Učebnice ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2023/2024 Přijímací řízení do SŠ Zdravotní omezení stanovených pro obory vzdělání Seznam nemocí, stavů nebo vad, které vylučují nebo omezují zdravotní způsobilost k výkonu povolání Přijímací řízení Kritéria přijímacího řízení do SŠ Tiskopisy
Dny otevřených dveří Obory VOŠ Diplomovaná všeobecná sestra Diplomovaná dětská sestra Přijímací řízení Zdravotní omezení stanovených pro obory vzdělání Seznam nemocí, stavů nebo vad, které vylučují nebo omezují zdravotní způsobilost k výkonu povolání Výsledky 1.kola přijímacího řízení do VOŠ ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2023/2024 Tiskopisy a dokumenty pro žáky Okruhy k absolutoriu Přijímání do zkrácené formy DVS
Suplování Stálý rozvrh jednotlivých tříd školy
Domov mládeže, ubytování Přihlášky, dokumenty
O jídelně, dokumenty Objednávka jídla Jídelníček
Podrobný rozpis termínů závěru studia Předměty profilové části MZ Školní seznam děl k maturitní zkoušce z Českého jazyka Školský zákon č. 561/2004 Sb. Vyhláška č. 177/2009 Sb.
Projekty školy Národní plán obnovy IKAP II Erasmus+

Domov mládeže, ubytování

Domov mládeže při SZŠ a VOŠZ je součástí školy a je situován do poklidného parku, který se jmenuje „Zátiší“.  Domov mládeže má kapacitu 84 lůžek.


Pokoje domova mládeže jsou uspořádány do buněk, kde každá buňka má dva třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Navic v každém pokoji je bezdrátové připojení na Internet. 

Na každém patře je kuchyňka, vybavená ledničkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, žehlicím prknem a žehličkou.

Dále jsou na domově mládeže dvě klubovny, kde je video a televize, knihovna, klubovna s výpočetní technikou s připojením na internet.

Pro volný čas je k dispozici posilovna, pohybový sálek a dle zájmu tělocvična v nedaleké sokolovně.V rámci doplňkové činnosti poskytujeme ubytování pro veřejnost:
 
Mgr. Dagmar Ježková - vedoucí DM
pokoj (foto 1) pokoj (foto 2) kuchyňka (foto 3) klubovna s videem, televizí a knihovnou (foto 4) klubovna s výpočetní technikou a připojením k internetu (foto 5) klubovna s videem, televizí a knihovnou (foto 6) posilovna (foto 7) posilovna (foto 8)
2007 ....... 2022 ....... 2023 © szs.pb.cz
webdesign | websystem | KAO.cz